NubutoNubuto Limited, İngiltere merkezli bir markadır.

Dil alanında teknoloji geliştiren uluslararası şirketlerle ortaklık kurarak Türkiye’deki kurumların ve kişilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar.

Çeviri alanında faaliyet gösteren şirketlerin karşılaştığı gündelik zorlukların farkındayız. Büyük beceri, deneyim ve sabır gerektiren çeviri alanında Nubuto teknolojileri, sunduğu bulut yazılımlar aracılığıyla yöneticilerin ve tercümanların verilerini korur. Çalışanlara mekândan bağımsız olarak erişim imkânı sağlar. Bulut teknolojiler, büyük ekiplerin büyük hacimli işleri bir arada ve birbirinden haberdar olarak tamamlamasına olanak tanır.

NubutoTAM
NubutoTAM hem yöneticiler, hem çevirmen ve editörler için tasarlanmıştır. Her kullanıcı, yazılımı kendi kullanıcı yetkilerinin izin verdiği ölçüde görür. Bulut tabanlı platform, siber saldırı ve her türlü virüse karşı günlük olarak korunur, test edilir ve kayıt altındadır. Yöneticilere bütçe yönetimi ve anında proje takip olanağı sunan yazılım, çevirmen ve editörlere ileri düzey kalite kontrol filtreleri, üst düzey hata kategorizasyonu ve geribildirim raporu özellikleri sunar. NubutoTAM’da verileriniz güvendedir.

tam.nubuto.com

GliderPath
Proje yöneticilerinin geniş tedarikçi havuzuna ve müşteri listelerine hâkim olması zaman alır. Hangi bütçe yönetimi, teklif yönetimi, faturalandırma ve insan kaynakları yönetimi, GliderPath yazılımının ana iskeletini oluşturur. Bulut tabanlı sisteme yöneticiler, güvenli bağlantı üzerinden her yerden, her cihazdan erişebilir. Çeviri projelerinize dair hiçbir ayrıntı, e-postalarınızda ve karışık Excel listelerinde kaybolmasın.

www.gliderpath.comNubutoWEB
NubutoWEB, web sitelerini hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yerelleştirmeye hazırlayan ve web sitesinizi görerek çevirmenizi sağlayan yerelleştirme aracıdır. Web sitenizde toplamda kaç kelime ve karakter olduğunu görebilir ve dilediğiniz sayfaları çevirebilirsiniz. Yerelleştirme yaptığınız dile ve ülkeye göre web sitenizdeki görselleri veya linkleri değiştirebilirsiniz.

NubutoWEB onaylanan her çeviriyi anında web sitesinde yayına alır. Site üzerinde yapılan/yapılacak düzeltiler de anında gerçekleştirilebilir. Böylece teknik eleman veya destek ihtiyacı olmadan web sitenizi yerelleştirmeyi çok daha hızlı gerçekleştirebilir. 

www.nubutoweb.com

Translation Room
Translation Room, ödüllü BDÇ aracı XTM - Cloud kullanan çevrimiçi çeviri platformudur. Translation Room tüm dünyadaki çeviri şirketlerini ve tercümanları bir araya getirerek güvenilir, şeffaf ve ortak çalışmaya müsait çeviri piyasası ve üretim alanı oluşturmayı hedeflemektedir.

Translation Room’da ister tercüman ister çeviri şirketi olun tüm iş akışlarını yönetebileceğiniz esneklik sizleri bekliyor. Garantili ödeme sistemi sayesinde ödemeleri dert etmenize gerek yok. Onlarca çeviri belleği ve terminolojiyle donatılmış Translation Room’da çevirilerinize bir adım önde başlarsınız.

www.translationroom.com

İŞ ORTAĞIMIZ HAKKINDA


 

2014 yılında kurulan firma, uluslararası yazılımların Türkiye temsilciğini üstlenmektedir. Türkçe destek ve Türkçe eğitim içeriği sunmanın yanısıra Nubuto ekibi, tanıtım ve satışını üstlendiği yazılımları kullanıcıların geribildirimleriyle geliştirmeyi hedefler. Nubuto Limited’in mevcut ortakları arasında XTM International (proje yönetimi ve çeviri), Easyling (web çevirisi), GliderPath (proje yönetimi) ve Asiaonline (makine çevirisi) gibi şirketler bulunur.

İrtibat için: 

Ürünler
NubutoTAM
GliderPath
NubutoWEB
Translation Room
 
İrtibat
Ümit Özaydın
0212 240 65 90 (114)
satis@nubuto.com
 
Web adres
http://www.nubuto.com
 
Adres
Osmanbey, Rumeli Cad, 
Birlik Apt, No: 78, Kat: 5, Daire: 11, 
Şişli / İstanbul