KULLANIM KOŞULLARI


Çeviri İşletmeleri Derneği bu web sitesini sadece bilgilendirme amacıyla muhafaza etmektedir. Bu web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. Şirketimiz gerek bu web sitesini gerekse bu web sitesinin kullanımı ile ilgili koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

SUÇLAMALARIN REDDİ

Bu web sitesi görüldüğü haliyle sunulmaktadır. Çeviri İşletmeleri Derneği bu web sitesinin çalışması veya kapsadığı bilgilerin, içeriğin, malzeme veya ürünlerin işlevine dair doğrudan veya dolaylı herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Web sitemizi kullanma riski kullanıcının kendisine aittir.

Yürürlükte bulunan yasalar çerçevesinde, dolaylı ticari teminatlar ile belirgin amaçlara, hak ve riayet gereklerine uygunluk dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Çeviri İşletmeleri Derneği doğrudan veya dolaylı her türlü teminattan feragat etmektedir. Çeviri İşletmeleri Derneği bu web sitesinin, sunucularının veya Çeviri İşletmeleri Derneği ya da yan kuruluşlarının gönderdiği e-postaların bilgisayar virüsleri ya da zararlı bileşkenler taşımadığını garanti etmez. Doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya sonuç itibarıyla oluşan hasarlar dâhil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Çeviri İşletmeleri Derneği veya yan kuruluşları bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

BU WEB SİTESİNE BAĞLI SİTELER

Bu web sitesinden bağ verilmiş bulunan ve Çeviri İşletmeleri Derneği yönetiminde bulunmayan muhtelif web siteleri ile ilgili olarak, bu sitelerde bulunan malzemelerden veya bunlardan yapılan iletişime Çeviri İşletmeleri Derneği herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

GEÇERLİ KANUN

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyet kanunları uyarınca yorumlanarak yürütülür. Bu web sitesinin kullanımıyla ilgili ve kullanımından doğan anlaşmazlıkların çözüm yeri Türkiye Cumhuriyeti İstanbul mahkemeleridir.

Saygılarımızla