Marka & Patent


MARKA & PATENT TESCİL İŞLEMLERİ

MARKİZ PATENT LİMİTED ŞİRKETİ, sınai haklar olarak adlandırılan marka, patent ve endüstriyel tasarım tescil işlemleri konusunda gerekli işlemlerin doğru, hızlı ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak amacıyla Avrupa Patent Vekili olan Orhan ERİMAN tarafından kurulan,  gerek yurtiçi gerekse yurtdışında hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır. 25 yıldır marka ve patent tescili konularında danışmanlık hizmeti veren Avrupa Patent Vekili Orhan ERİMAN İTO meclis üyeliği de yapmıştır. Birçok sivil toplum kuruluşunda üyeliği bulunmakta ve bu kurumlarda eğitim ve seminerler vermiştir.
 
25 yıllık tecrübeyle yurtiçinde kendi uzman kadrosu ve teknolojik altyapısı ile hizmet veren Markiz Patent, yurtdışındaki işlemler için de yurtdışındaki patent vekili partnerleri ile koordineli olarak çalışmaktadır.

Sınai mülkiyet hakları yapıları itibariyle uzun vadeli çalışma ve doğru hedefler üzerinde hareket etmeyi gerektirmektedir. Bu nedenle Markiz Patent müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini anlama konusunda özel bir çaba içindedir. Markiz Patent'de çözümler standart değildir. Çözüm, her müşterinin yapı ve beklentisine en uygun ihtimal düşünülerek ortaya konur.
 
Hizmet verdiği       
konular
  •  Yurtiçi marka ön araştırması ve tescil işlemleri
  •  Yurtiçi marka izlemesi
  •  Yurtdışı marka ön araştırma ve tescil işlemleri
  •  Yurtdışı marka izlemesi
  •  Yurtiçi ve yurtdışı endüstriyel tasarım tescil işlemleri
  •  Yurtiçi ve yurtdışı patent tescil işlemleri
İrtibat  
Başak Buğday
0212 347 62 55
markiz@markiz.com.tr
Web adresi 
http://www.markizpatent.com.tr
Adres 
Barboros Bulvarı 
No: 66 Kat: 3 D: 9
Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul